Witaj na stronie Polskiego Centrum Opieki

Czynne : Od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16
  Kontakt : 58 669 80 27

OSOBISTA TELEOPIEKA SENIORALNA

„Nie myśl o zagrożeniach, które mogą spotkać Twoich Bliskich,
Pomyśl o bezpieczeństwie i spokoju, które możemy Ci zapewnić”

OTD OSOBISTA TELEOPIEKA MOBILNA

OTM OSOBISTA TELEOPIEKA DOMOWA

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które pozostają na długie godziny i dni same w domu, jak i tych, którzy są aktywni i wychodzą poza miejsce zamieszkania, ale obawiają się, że w tym czasie mogą być pozbawione pomocy, nawet w nagłej potrzebie.

Usługa teleopieki umożliwia również bliskim tych osób podejmowanie pracy zarobkowej czy podróżowanie. Dla wielu osób proponowane przez nas rozwiązania mogą być jedyną alternatywą pobytu w zakładzie opiekuńczo-leczniczym czy domu pomocy społecznej.

Dążymy do tego, aby nasza wyjątkowa usługa teleopieki umożliwiła osobie starszej, chorej, niepełnosprawnej, czasowo lub trwale niesamodzielnej spędzenie jesieni swojego życia we własnym domu w bezpiecznych i godnych warunkach.

Nasza oferta w szczególności dedykowana jest osobom:

 • starszym
 • głuchoniemym
 • ze schorzeniami narządu ruchu
 • po zabiegach operacyjnych
 • z wadami wzroku
 • ze schorzeniami neurologicznymi np. po udarach
 • z osteoporozą
 • którym przydarzyły się już kiedyś upadki lub istnieje ich ryzyko
 • z chorobami o podłożu kardiologicznym
 • z zaburzeniami równowagi
 • z cukrzycą

Osobom o istotnie ograniczonej mobilności proponujemy Osobistą Teleopiekę Domową. Propozycją dla osób bardziej aktywnych jest Osobista Teleopieka Mobilna

Najnowsza oferta specjalna Osobistej Teleopieki Senioralnej dla wszystkich klientów w trosce o ich Najbliższych!

Z myślą o seniorach w każdym wieku Polskie Centrum Opieki przygotowało specjalną ofertę dostępu do całodobowej opieki na odległość nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi!

Urządzenia do osobistej teleopieki połączone z Centrum Operacyjno-Alarmowym 24/7.

Dzięki Osobistej Teleopiece Senioralnej osoby te mogą czuć się bezpieczniej w swoim domu, wiedząc, że w razie potrzeby mogą szybko skontaktować się z dyspozytorami teleopieki z Centrum Operacyjno-Alarmowego i wezwać pomoc.

Osobista Teleopieka Senioralna zapewnia również całodobowe wsparcie dla rodzin osób starszych lub niepełnosprawnych, które nie mogą być z Nimi cały czas.

System Osobistej Teleopieki Senioralnej polega na natychmiastowym reagowaniu na pojawiające się sytuacje zagrożenia zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych oraz niepełnosprawnych. W przypadku wystąpienia tych zagrożeń możliwe jest wezwanie przez 24/7 pomocy lub przekazywanie wiadomości opiekunowi, rodzinie. Osoby starsze oraz niepełnosprawne są grupą, która spędza większość czasu w samotności. Są wówczas pozbawieni podstawowej opieki. Dzięki systemowi Osobistej Teleopieki Mobilnej możesz skutecznie zaopiekować się najbliższymi na odległość w każdym miejscu w Polsce.

Wybierając Pakiet Startowy Osobistej Teleopieki Senioralnej kupujesz dostęp do zdalnej opieki na odległość z wykorzystaniem inteligentnego systemu wsparcia udzielenia pomocy i całodobowego 24/7 monitoringu bezpieczeństwa najbliższych. System jest obsługiwany przez Centrum Operacyjno-Alarmowe z wykwalifikowanym personelem, z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Korzyści z zakupu pakietów Osobistej Teleopieki Senioralnej to przede wszystkim zapewnienie całodobowego bezpieczeństwa i wsparcie w udzielaniu szybkiej pomocy osobom starszym.

Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany na zakup Pakietu Startowego Osobistej Teleopieki Senioralnej!

Poznaj więcej szczegółów…

zadzwoń do BOK  > 58 625 12 11

napisz do Nas  > biuro@centrum-opieki.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zapraszamy do kontaktu! Od ponad 10 lat w trosce o Twoich Najbliższych!