Witaj na stronie Polskiego Centrum Opieki

Czynne : Od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16
  Kontakt : 58 669 80 27

Wydarzenia

Teleopieka ze Srebrną Linią

Teleopieka ze Srebrną Linią  – wspólna oferta Polskiego Centrum Opieki oraz Takes Care.

W ramach nawiązanej współpracy, Polskie Centrum Opieki Spółka z o.o. i TakesCare Spółka z o.o. przygotowały ofertę, która pozwoli osobom starszym sprawnie zarządzać swoim zdrowiem online.

Mieszkańcy samorządów, które wdrażają Teleopiekę ze Srebrną Linią, uzyskują dostęp do:

  • usługi całodobowej teleopieki domowej i mobilnej dla seniorów o obniżonej samodzielności (starszych, chorych i/lub niepełnosprawnych);
  • możliwości korzystania z tele-konsultacji lekarskich w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej na terenie swojej gminy;
  • prowadzenia internetowej karty pacjenta;
  • wygodnej, internetowej lub telefonicznej formy umawiania terminów konsultacji lekarskich;
  • możliwości korzystania z komercyjnych usług medycznych – dostępu do specjalistów wszelkich dziedzin medycyny, a także psychologów oraz psycho- i fizjoterapeutów.

Więcej informacji o opiece, teleopiece i telemedycynie dla seniorów szukaj tu:
https://centrum-opieki.pl/opieka-domowa/

Więcej informacji o e-zdrowiu i platformie telemedycznej szukaj tu:

https://takes-care.com/#gdziekolwiek-jestes

Czytaj dalej

Krokowa

Miło nam Państwu zakomunikować, że w dniu 6/10 br. także Gmina Krokowa podpisała umowę z naszą firmą na wdrożenie programu Teleopieki dla swoich mieszkańców.

Czytaj dalej

Słupsk

Teleopieka zadba o bezpieczeństwo chorych i samotnych także w Słupsku. Od 1.10.2014 r. słupszczanie będą mogli skorzystać z programu za darmo. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami.

http://www.gryf24.pl
http://www.gp24.pl
http://www.mopr.slupsk.pl

Czytaj dalej

Sztutowo

Uprzejmie informujemy, że również Gmina Sztutowo umożliwiła dostęp do usługi Teleopieki domowej swoim mieszkańcom na preferencyjnych warunkach. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie.

http://www.sztutowo.pl

Czytaj dalej

Cedry Wielkie

Miło nam poinformować, że Gmina Cedry Wielkie w dniu 14 lipca 2014r. przystąpiła do programu Teleopieki. Oferta skierowna jest do osób od sześćdziesiątego roku życia oraz z grupy podwyższonego ryzyka.

http://www.cedry-wielkie.pl
http://www.twojagaazeta.pl

Czytaj dalej

Szemud

Teleopieka została wprowadzona również w gminie Szemud. Usługa ta jest skierowana do osób starszych, samotnych chorych lub niepełnosprawnych.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami:
http://www.wejherowo.naszemiasto.pl
http://www.telewizjattm.pl

Czytaj dalej

Kosakowo

Informujemy, że kolejna Gmina przystąpiła do Powszechnego Systemu Teleopieki. Gmina Kosakowo jest pierwszą gminą wiejską w Polsce, która umożliwia swoim mieszkańcom bezpłatne skorzystanie z usługi Teleopieki.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie. http://www.kosakowo.pl

Czytaj dalej

Bytów

Miło nam poinformować Państwa, że z dniem 30.10.2013 r. rozpoczęliśmy współpracę z Gminą Bytów, w zakresie objęcia usługą Teleopieki mieszkańców Gminy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy wzrośnie poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców objętych usługą.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.bytow.com.pl

Czytaj dalej

Powszechna teleopieka w Kluczborku

Pragniemy Państwa poinformować, że po Opolu, kolejne miasto w województwie opolskim – Kluczbork – przystąpiło do Powszechnego Systemu Teleopieki. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy Kluczborka uzyskali dostęp do usług Teleopieki w cenie abonamentu – 8,70 zł miesięcznie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę Miasta Kluczborka http://www.kluczbork.eu

Czytaj dalej