Witaj na stronie Polskiego Centrum Opieki

Czynne : Od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16
  Kontakt : 58 669 80 27

Pakiety Startowe Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia

PAKIETY STARTOWE TELEOPIEKI & TELEASEKURACJI ZDROWIA z Opaską/Brelokiem Bezpieczeństwa SOS to innowacyjny system całodobowego wsparcia zdalną opieką osób starszych w każdym miejscu, gdziekolwiek przebywają. Zintegrowana z opaską/brelokiem opcja umożliwiająca całodobowe powiadamianie alarmowe SOS zapewnia osobiste bezpieczeństwo oraz wsparcie dyspozytorów z Centrum Operacyjno-Alarmowego 24/7. System Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia działa na terenie całego kraju.

Dla kogo Pakiety Startowe Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia?

  • Osoby starszej
  • Seniora, który lubi nowe technologie
  • Osoby, która nie do końca lubi korzystać z klasycznego telefonu

Jak działa system Teleopieki &Teleasekuracji Zdrowia?

  • W przypadku zagrożenia życia lub zdrowia osoba posiadająca opaskę lub brelok bezpieczeństwa naciska przycisk SOS lub dodatkowo w sytuacji gwałtownego upadku opaska/brelok automatycznie wysyła sygnał alarmowy SOS z geolokalizacją GPS miejsca zdarzenia.
  • Opaska/brelok automatycznie łączy się z Centrum Operacyjno-Alarmowym (COA) działającym 24h/7 w Polskim Centrum Opieki.
  • W nagłych wypadkach dyspozytor COA wzywa służby ratunkowe. Natomiast w sytuacjach, które nie wymagają interwencji pogotowia ratunkowego informuje osoby do kontaktu – opiekuna lub bliskie osoby o zdarzeniu i wspólnie z nimi podejmuje decyzję o dalszym działaniu.

Polskie Centrum Opieki 

Polskie Centrum Opieki Spółka z o.o. to renomowana firma świadcząca usługę teleopieki i teleasekuracji zdrowia polegającą na organizacji pomocy seniorom w sytuacjach zagrożenia życia i/lub zdrowia. Usługa teleopieki i teleasekuracji zdrowia oparta jest na trosce, empatii oraz profesjonalnym podejściu do potrzeb każdego Podopiecznego. Polskie Centrum Opieki oferuje całodobową teleopiekę, co oznacza, że dyspozytorzy COA są dostępni 24 godziny na dobę, gotowi pomagać w każdej sytuacji. Dzięki posiadaniu dostępu do Systemu Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia osoby starsze mogą czuć się bezpieczniej w każdym miejscu, gdzie przebywają, wiedząc, że w razie potrzeby w każdej chwili mogą szybko skontaktować się z dyspozytorami z Centrum Operacyjno-Alarmowego i wezwać pomoc.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

  • Zapewnia bezpieczeństwo osób starszych
  • Umożliwia skontaktowanie się z Centrum Operacyjno-Alarmowym w każdej sytuacji
  • Oferuje potrzebną szybką pomoc i wsparcie 24/7
  • Zapewnia spokój Najbliższym

W ramach Systemu Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia oferujemy pakiety startowe obejmujące usługę teleopieki i teleasekuracji zdrowia wraz z urządzeniem:

Cennik w pliku pdf

SENIOR OPASKA SOS MODEL EV05

z czujką upadku, lokalizacją GPS, pomiarem kroków i pulsu, kartą SIM >> zobacz opis

SENIOR SMARTWATCH SOS MODEL R8

z czujką upadku, lokalizacją GPS, pomiarem aktywności i parametrów życiowych, kartą SIM >> zobacz opis

SENIOR BRELOK SOS MODEL EV04

z czujką upadku, lokalizacją GPS, kartą SIM >> zobacz opis

SENIOR BRELOK SOS MODEL EV07b

z czujką upadku, lokalizacją GPS, kartą SIM >> zobacz opis

TELEFON KOMÓRKOWY GSM SOS TYP MM735

z opaską SOS, lokalizacją GPS, kartą SIM >> zobacz opis