Witaj na stronie Polskiego Centrum Opieki

Czynne : Od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16
  Kontakt : 58 669 80 27

TELEOPIEKA & TELEASEKURACJA ZDROWIA

„Nie myśl o zagrożeniach, które mogą spotkać Twoich Bliskich,
Pomyśl o bezpieczeństwie i spokoju, które możemy Ci zapewnić”

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które pozostają na długie godziny i dni same w domu, jak i tych, którzy są aktywni i wychodzą poza miejsce zamieszkania, ale obawiają się, że w tym czasie mogą być pozbawione pomocy, nawet w nagłej potrzebie.

Usługa teleopieki i teleasekuracji zdrowia umożliwia również bliskim tych osób podejmowanie pracy zarobkowej czy podróżowanie. Dla wielu osób proponowane przez nas rozwiązania mogą być jedyną alternatywą pobytu w zakładzie opiekuńczo-leczniczym czy domu pomocy społecznej.

Dążymy do tego, aby nasza wyjątkowa usługa teleopieki i teleasekuracji zdrowia umożliwiła osobie starszej, chorej, niepełnosprawnej, czasowo lub trwale niesamodzielnej spędzenie jesieni swojego życia we własnym domu w bezpiecznych i godnych warunkach.

Nasza oferta w szczególności dedykowana jest osobom:

 • starszym
 • głuchoniemym
 • ze schorzeniami narządu ruchu
 • po zabiegach operacyjnych
 • z wadami wzroku
 • ze schorzeniami neurologicznymi np. po udarach
 • z osteoporozą
 • którym przydarzyły się już kiedyś upadki lub istnieje ich ryzyko
 • z chorobami o podłożu kardiologicznym
 • z zaburzeniami równowagi
 • z cukrzycą
Najnowsza specjalna oferta Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia dla wszystkich klientów w trosce o ich Najbliższych!

Z myślą o seniorach w każdym wieku Polskie Centrum Opieki przygotowało specjalną ofertę dostępu do całodobowej opieki na odległość nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi!

Urządzenia do osobistej teleopieki połączone z Centrum Operacyjno-Alarmowym 24/7.

Dzięki Teleopiece & Teleasekuracji Zdrowia osoby te mogą czuć się bezpieczniej w swoim domu, wiedząc, że w razie potrzeby mogą szybko skontaktować się z dyspozytorami teleopieki z Centrum Operacyjno-Alarmowego i wezwać pomoc.

Teleopieka  & Teleasekuracja Zdrowia zapewnia również całodobowe wsparcie dla rodzin osób starszych lub niepełnosprawnych, które nie mogą być z Nimi cały czas.

System Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia umożliwia natychmiastową reakcję na pojawiające się sytuacje zagrożenia zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych oraz niepełnosprawnych przez doświadczonych dyspozytorów Centrum Operacyjno-Alarmowego. W przypadku wystąpienia tych zagrożeń możliwe jest wezwanie przez 24h/7 pomocy lub przekazywanie wiadomości opiekunowi, rodzinie. Osoby starsze oraz niepełnosprawne są grupą, która spędza większość czasu w samotności. Są wówczas pozbawieni podstawowej opieki. Dzięki systemowi możesz skutecznie zaopiekować się najbliższymi na odległość w każdym miejscu w Polsce.

Wybierając Pakiet Startowy Osobistej Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia kupujesz dostęp do zdalnej opieki na odległość z wykorzystaniem inteligentnego systemu wsparcia udzielenia pomocy i całodobowego 24/7 monitoringu bezpieczeństwa najbliższych. System jest obsługiwany przez Centrum Operacyjno-Alarmowe z wykwalifikowanym personelem, z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Korzyści z zakupu pakietów startowych Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia to przede wszystkim zapewnienie całodobowego bezpieczeństwa i wsparcie w udzielaniu szybkiej pomocy osobom starszym.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem Pakietu Startowego Teleopieki & Teleasekuracji Zdrowia poznaj więcej szczegółów!

>> Cenniki

zadzwoń do BOK  > 58 625 12 11

napisz do Nas  > biuro@centrum-opieki.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zapraszamy do kontaktu! Od ponad 10 lat w trosce o Twoich Najbliższych!